Kapak

JETBLUE SÜPER ADBLUE

Türkiye’de yeniliklerin öncüsü JETBLUE KİMYA tarafından özel olarak geliştirilen JETBLUE SUPER ADBLUE, özel katkılarla zenginleştirilmiş, yüksek performanslı ADBLUE ürünüdür.

Adblue boruları, enjektör ve SCR sistemindeki kristallenmeleri önlemek için geliştirilmiş devrim niteliğinde bir üründür. Motorlar rölantide, düşük devirde veya çok sayıda dur/kalk hareketiyle çalışırken, SCR sistemlerinde tortu oluşumu meydana gelir. Bu durum, tarım, inşaat makineleri ve belediye otobüslerinde daha sık görülmektedir. Bu süreçte, egzoz gazlarının sıcaklığı ,üre reaksiyonunun tamamlanması için yeterli sıcaklığa ulaşamadığından, siyanürik asit oluşturmaktadır. Siyanürik asit kristalleri zamanla adblue boruları ve SCR sisteminde kristallenme ve tortu oluşumuna sebebiyet vererek tıkanmalara yol açmaktadır.

Tam bu noktada Jetblue Süper Adblue ile, SCR sistemlerindeki üre kristalleşmelerini, düşük sıcaklıklarda bile engellemek ve azaltmak mümkündür. İçeriğindeki özel aktif maddeler sayesinde pompa, enjektör, filtre vb aksamlarda oluşan tüm kurumları temizler, düzenli kullanımda yeni kurum oluşumunu engelleyerek SCR sistemini korur.

Jetblue Süper Adblue ile aracınızın ömrünü uzatın!

2
3
4
5
6

Kanıtlanmış Performans

kocaeli___niversitesi-logo-440B62032E-seeklogo.com

JETBLUE SUPER ADBLUE ürünü, JETBLUE AR-GE ekibi tarafından geliştirilmiş TÜRK PATENTLİ bir ürün olup, laboratuvar testleri Kocaeli Üniversitesi ve Jetblue laboratuvarında ortak olarak yapılmıştır .

Ürünün saha testleri, farklı ortam koşullarında, filo araçlarında test edilmiştir. Test edilen araçlarda, ürünün düşük egzoz sıcaklıklarında tortu oluşumunu engellediği ve araç bakım sürelerini uzattığı görülmüştür. Düzenli kullanımlarda enjektör ve boru aksamlarını temizlediği, tam randımanlı çalışan motor sayesinde yakıt tasarrufu sağladığı görülmüştür.

Jetblue süper adblue ürününe ait Yüzey gerilim testleri Kocaeli Üniversitesi laboratuvarında test edilmiştir.

JETBLUE SUPER ADBLUE 10 lt ve 1000L IBC’lerde kullanıma hazır olarak satılmaktadır. ISO22241 standardının gerekliliklerini karşılar.

Ürünler